Connect with us

Witaj, czego szukasz?

czwartek, 23 września 2021. Imieniny: Tekli, Bogusława, Linusa

Reklama

Region

Wypadek porsche na Mazurach. Zginęli dwaj lokalni biznesmeni

biznesmeni
Fot. Mateusz Klimek/OSP Mikołajki

Wiadomo, kto zginął w wypadku, do którego doszło w piątek w okolicach Olszewa niedaleko Mikołajek. Ofiary to dwaj lokalni biznesmeni.

Subskrybuj Ukiel Magazine na Google News

Przypomnijmy, do tego tragicznego wypadku doszło w miniony piątek 3 września po południu na drodze wojewódzkiej nr 643 w okolicy miejscowości Olszewo w gminie Mikołajki. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że samochód marki porsche wypadł z drogi i otarł się o kilka grubych drzew, rosnących wzdłuż drogi. Auto wpadło do rowu i po chwili zapaliło się.

W wypadku na Mazurach zginęli dwa biznesmeni

W wypadku zginęły dwie osoby, ich zwęglone ciała służby ratunkowe znalazły dopiero po ugaszeniu pożaru. Dziennikarze “Faktu” ustalili, że porsche podróżowali dwaj biznesmeni, którzy prowadzili firmy w województwie warmińsko-mazurskim. Ofiary to 46-letni Jacek S., kierowca samochodu, oraz 22-letni Michał M., którzy mieli jechać na biznesowy obiad.

Pierwszy z nich był właścicielem porsche i prowadził w Giżycku wodny park rozrywki. Drugi mężczyzna był właścicielem firmy, zajmującej się czarterowaniem jachtów i wypożyczaniem sprzętu wodnego.

Jeden ze strażaków, biorących udział w akcji ratowniczej, powiedział w rozmowie z “Faktem”, że na drodze nie było śladów hamowania co oznacza, że samochód wyrzuciło w powietrze. Zdaniem strażaka, kierowca musiał jechać z bardzo dużą prędkością, nawet 200 kilometrów na godzinę.

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
13 dni temu

kondolencje, dla rodziny pasażera bo to on padł ofiarą kretyna za kierownicą

POLECAMY