Connect with us

Witaj, czego szukasz?

czwartek, 23 września 2021. Imieniny: Tekli, Bogusława, Linusa

Reklama

Wypadki

Dwie osoby spłonęły w porsche…

porsche
Fot. KPP Mrągowo

Tragiczne zdarzenie na drodze wojewódzkiej nr 643 w okolicy miejscowości Olszewo w gminie Mikołajki. Porsche wypadło z drogi i zapaliło się. Dwie osoby, które podróżowały autem, nie żyją.

Subskrybuj Ukiel Magazine na Google News

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek w godzinach popołudniowych na drodze wojewódzkiej nr 643 w okolicy miejscowości Olszewo w gminie Mikołajki. Według wstępnych ustaleń samochód marki porsche wypadł z drogi i otarł się o kilka grubych drzew, rosnących wzdłuż drogi. Auto wpadło do rowu i po chwili zapaliło się.

Dwie osoby, które podróżowały porsche, niestety nie żyją. Służby ratunkowe znalazły dwa zwęglone ciała po ugaszeniu pożaru. Jak się dowiedzieliśmy, samochód nie był zarejestrowany w województwie warmińsko-mazurskim. Trwa ustalanie ofiar wypadku. Na miejscu jest obecny prokurator z Mrągowa. Droga jest obecnie całkowicie zablokowana. Utrudnienia potrwają przez kilka kolejnych godzin.

Trasa z Mikołajek do Giżycka jest wąska i kręta, ponadto wzdłuż drogi rosną duże lipy. W wielu miejscach obowiązuje tam ograniczenie prędkości do 60 km na godz. Miejscami, głównie w okolicznych wsiach – nawet do 40 km na godz.

  • porsche
  • porsche
  • porsche

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POLECAMY