Connect with us

Witaj, czego szukasz?

czwartek, 2 grudnia 2021. Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny

Ważne dla kierowców

Tramwaje Olsztyn. Zamknięty parking i zmiany na Piłsudskiego, Krasickiego i Wyszyńskiego [MAPY]

zmiany piłsudskiego
Fot. Materiały ratusza

Od środy 24 listopada kierowców poruszających się po Olsztynie czekają zmiany w organizacji ruchu na al. Piłsudskiego i zmiany lokalizacji przystanków na ulicach Krasickiego i Wyszyńskiego. Wszystkie związane są z inwestycją tramwajową.

Subskrybuj Ukiel Magazine na Google News

Parking przed budynkiem przy al. Piłsudskiego 55b jest wyłączony z użytkowania na dwa tygodnie. Dojścia i dojazdy do posesji przy al. Piłsudskiego nr 49 do 53 pozostają bez zmian, zgodnie z wdrożoną wcześniej organizacją ruchu.

Ponadto od środy 24 listopada, w związku z postępem prac przy budowie linii tramwajowej, o kilkadziesiąt metrów zmieniono lokalizacje przystanków.

Przystanek “Carrefour” (przy LO V) na ul. Krasickiego w kierunku Jarot został przeniesiony przed skrzyżowanie z ul. Barcza. Przystanek ten obowiązuje dla linii nr 113, 117, 120, 121, 126, 141, 205 i N01.

Z kolei przystanek “Piłsudskiego” na ul. Wyszyńskiego w kierunku al. Piłsudskiego drogowcy przenieśli do wcześniejszej lokalizacji – pomiędzy wjazdem a wyjazdem ze stacji paliw. Ten przystanek obowiązuje dla linii nr 105, 113, 121, 126, 141 i 305.

zmiany piłsudskiego
Fot. Materiały ratusza
zmiany piłsudskiego
Fot. Materiały ratusza

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POLECAMY