Connect with us

Witaj, czego szukasz?

czwartek, 2 grudnia 2021. Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny

Tenis ziemny

Joanna Jędrzejczyk debiutuje w turnieju tenisowym!

joanna jędrzejczyk
Fot. Archiwum House of Tennis

To wielkie zaskoczenie dla fanów sportów walki i to chyba na całym świecie. Media społecznościowe obiegły zdjęcia, na których Joanna Jędrzejczyk trzyma w ręku… rakietę tenisową i sama coraz częściej chwali się relacjami z tenisowych treningów. Co więcej, już na początku listopada nasza słynna zawodniczka MMA wystąpi w swoim pierwszym tenisowym turnieju!

Subskrybuj Ukiel Magazine na Google News

6 i 7 listopada w House of Tennis w Bartągu pod Olsztynem rozegrany zostanie amatorski turniej tenisowy Warmia Open 2021, w którym wystąpi… Joanna Jędrzejczyk. Co ważne, fani będą mogli śledzić jej turniejowy debiut na żywo za pośrednictwem transmisji online, która odbędzie się na YouTube Polskiej Ligi Tenisa.

– To da mnie nowa forma aktywności. Trenuję zaledwie od dwóch miesięcy i nie mam jeszcze dużego doświadczenia na korcie, ale wiem, że dam z siebie wszystko. Gra w tenisa sprawia mi dużą frajdę i tak traktuję mój udział w turnieju – mówi Joanna Jędrzejczyk.

Na co dzień zawodniczka MMA trenuje w House of Tennis pod okiem Wojtka Batorskiego i to on namówił ją do wzięcia udziału w rozgrywkach Warmia Open.

– Asia ma nieprawdopodobne podejście do sportu, łatwość w nabywaniu nowych umiejętności i przede wszystkim radość z gry, a to jest dla mnie najważniejsze – tak o swojej podopiecznej mówi Wojtek Batorski.

Czy Mistrzyni UFC zdobędzie również główne trofeum Warmia Open? Przekonamy się już niedługo. Więcej informacji o turnieju na stronie www.houseoftennis.pl.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POLECAMY