Connect with us

Witaj, czego szukasz?

czwartek, 2 grudnia 2021. Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny

Straż miejska

Olsztyn. Nieprzytomny mężczyzna za kierownicą BMW. W woreczku znaleźli środki odurzające

środki odurzające
Fot. Straż Miejska w Olsztynie/Twitter

We wtorek patrol Straży Miejskiej interweniował na ul. Kościuszki w Olsztynie. Przy nieprzytomnym kierowcy BMW znaleziono środki odurzające. Sprawę badają policjanci.

Subskrybuj Ukiel Magazine na Google News

Do zdarzenia doszło na ul. Kościuszki, niedaleko Manhattanu. O tym, że 36- latek może potrzebować pomocy, strażników miejskich zaalarmował jeden z przechodniów.

Znaleźli przy nim środki odurzające

Patrol natychmiast podbiegł do BMW, za kierownicą którego siedział nieprzytomny mężczyzna. Strażnicy otworzyli drzwi, ale mężczyzna nie reagował.

– Interweniujący strażnicy miejscy zauważyli przy 36-latku woreczek z zielonym suszem. Wyciągnięto kluczyki ze stacyjki w celu uniemożliwienia jazdy i ujęto mężczyznę, który nie był w stanie poddać się badaniu alkomatem – relacjonuje Kamil Sułkowski, rzecznik Straży Miejskiej w Olsztynie.

Na miejsce wezwano pogotowie, a okoliczność badają policjanci. 36-latek zostanie przewieziony do szpitala, gdzie zostanie mu pobrana krew do badań toksykologicznych. Istnieje prawdopodobieństwo, że mężczyzna mógł kierować samochodem pod wpływem środków odurzających.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POLECAMY