Connect with us

Witaj, czego szukasz?

czwartek, 2 grudnia 2021. Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny

Region

Zaginęła 77-letnia Irena Hołowczyc. Nocą wyszła z domu w piżamie i bez butów [AKTUALIZACJA]

irena hołowczyc
Fot. KMP Olsztyn

W nocy z poniedziałku na wtorek Irena Hołowczyc wyszła ze swojego domu w miejscowości Podlejki i do tej pory nie wróciła. 77-latka prawdopodobnie była ubrana w piżamę i nie miała butów.

Subskrybuj Ukiel Magazine na Google News

Olsztyńscy policjanci poszukują 77-letniej Ireny Hołowczyc z miejscowości Podlejki w gminie Gietrzwałd. W nocy z poniedziałku na wtorek kobieta wyszła z domu i do tej pory nie wróciła.

Jak mówią policjanci, sprawa jest poważna, bo 77-latka opuściła miejsce zamieszkania w nocy, gdy temperatura wahała się w granicach 0 stopni Celsjusza. Irena Hołowczyc prawdopodobnie była ubrana w piżamę i nie włożyła butów.

Funkcjonariusze zwracają się z apelem do kierowców poruszających się drogą krajową nr 16 – między Olsztynem a Ostródą, którzy być może w pobliżu jezdni widzieli zaginioną kobietę.

Każdy, kto posiada informacje na ten temat, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie. Można to zrobić osobiście lub dzwoniąc bezpośrednio do osoby nadzorującej poszukiwania pod nr tel. 605 549 341.

Aktualizacja: godz. 13:20

Policjanci poinformowali na Twitterze, że 77-letnia pani Irena odnalazła się. Kobieta została zauważona w miejscowości oddalonej o 5 km od miejsca zamieszkania. Do domu wróciła cała i zdrowa.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POLECAMY