Connect with us

Witaj, czego szukasz?

czwartek, 2 grudnia 2021. Imieniny: Balbiny, Bibianny, Pauliny

Rekreacja

Olsztyński OSiR przygotowuje lodowiska. Kiedy otwarcie?

lodowiska
Fot. CRS Ukiel/Facebook

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie przygotowuje sztuczne lodowiska. W tym roku, z powodu przebudowy hali Urania, otwarte zostaną dwa, a nie trzy takie obiekty.

Subskrybuj Ukiel Magazine na Google News

Ośrodek Sportu i Rekreacji planuje otworzyć sztuczne lodowiska 1 grudnia. Oczywiście wszystko zależy od pogody – potrzeba niskich temperatur.

W tym roku mieszkańcy Olsztyna będą mogli pojeździć na łyżwach na dwóch takich obiektach: w Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel i przy ul. Jeziołowicza 4. Na obu trwają właśnie prace przygotowawcze.

W obu miejscach, gdzie powstaną lodowiska, na co dzień są inne obiekty. W CRS Ukiel znajduje się plaża, a przy ul. Jeziołowicza – orlik. W związku z tym OSiR musi wykonać tam różne prace, m.in. wykonać podbudowę, utwardzić podłoże, a także zainstalować systemy mrożące.

Olsztyńskie lodowiska będą czynne do późnego wieczora. Szczegółowe informacje dotyczące godzin otwarcia i cen biletów można znaleźć na stronie www.osir.olsztyn.pl.

W ubiegłych latach w Olsztynie działały trzy lodowiska. W tym roku OSiR nie może jednak otworzyć tego bok Uranii, ponieważ trwa przebudowa hali.

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Olsztyn. Przez dwa dni na łyżwach można jeździć za darmo!
1 dzień temu

[…] przy ul. Jeziołowicza na łyżwach można jeździć za darmo. Za kilka dni zostanie otwarte drugie lodowisko – nad jeziorem […]

POLECAMY