Connect with us

Witaj, czego szukasz?

piątek, 22 października 2021. Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba

Reklama Ukiel.info - Napisz do nas

Społeczeństwo

Pijana matka jechała pociągiem z 7-letnim synem. Ledwo trzymała się na nogach

pijana matka
Fot. PKP

Kompletnie pijana matka podróżowała z synem pociągiem relacji Wrocław – Olsztyn. Policjanci zatrzymali mieszkankę powiatu olsztyńskiego na Dworcu Olsztyn Główny. Sprawa trafi do sądu rodzinnego i nieletnich.

Subskrybuj Ukiel Magazine na Google News

Policjantów o kobiecie z dzieckiem poinformowała w niedzielę obsługa pociągu PKP relacji Wrocław – Olsztyn. Zgłoszenie brzmiało następująco: “w jednym z wagonów prawdopodobnie pijana matka sprawuje opiekę nad dzieckiem”.

– Na terenie olsztyńskiego dworca policjanci zastali wskazaną przez kolejarzy 31-latkę wraz z jej 7-letnim synem. Kobieta była kompletnie pijana, miała problemy z utrzymaniem równowagi – informuje Andrzej Jurkun, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Badanie alkomatem wykazało w organizmie mieszkanki powiatu olsztyńskiego ponad 2,7 promila alkoholu. Po chwili na miejscu pojawiła się również matka 31-latki, której przekazano chłopca pod opiekę.

Policjanci sporządzili z interwencji dokumentację, która trafi do sądu rodzinnego. – Zadaniem sądu będzie dokładne zbadanie sytuacji oraz sprawdzenie, czy nieodpowiedzialna matka swoim zachowaniem nie naraziła dziecka na niebezpieczeństwo – dodaje Andrzej Jurkun.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POLECAMY