18 C
Olsztyn
sobota, 25 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Zmiany w olsztyńskiej komunikacji publicznej. Nie tylko w święta

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

Olsztyński ZDZiT wprowadza zmiany w komunikacji publicznej. Niektóre dotyczą zbliżających się świąt wielkanocnych, ale część nowości w rozkładzie jazdy pozostanie na dłużej.

Pasażerów, korzystających z komunikacji publicznej w Olsztynie, w najbliższych dniach czekają nowości w rozkładach jazdy. Jak informuje ZDZiT, nowe rozwiązania dotyczą świąt wielkanocnych i okresu letniego.

Zmiany w komunikacji publicznej

Rozkłady jazdy oznaczone jako “Dni robocze wolne od nauki szkolnej” będą obowiązywać w piątek i we wtorek (2 i 6 kwietnia). Natomiast w niedzielę i poniedziałek (4 i 5 kwietnia) zgodnie z planem, czyli “Niedziele i święta”. Dodatkowo, 4 i 5 kwietnia ZDZiT zawiesi kursowanie linii autobusowych o numerach 130 i 141.

Zobacz szczegółowe informacje, dotyczące olsztyńskiej komunikacji publicznej w czasie świąt <TUTAJ>.

Z kolei od czwartku 1 kwietnia zaczną obowiązywać stałe zmiany:

Linia nr 117: w związku z okresem letnim kurs tego autobusu o godz. 18 z krańca “Osiedle Generałów” realizowany w “Soboty” oraz “Niedziele i Święta” zostaje ponownie wydłużony do pętli “Cmentarz Dywity-Brama Wschodnia” (z pętli “Cmentarz Dywity-Brama Wschodnia” dodatkowo powrót o godz. 18:50).

Linia nr 121: zmiana godziny odjazdu autobusu z krańca “Bartąska-Rondo” w soboty – z godz. 4:54 na godz. 4:51.

Linia nr 304: wznowienie kursowania.

Szczegółowe rozkłady jazdy, uwzględniające powyższe zmiany, znajdują się na stronie Zarządu Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie.


PISALIŚMY TAKŻE:

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły