30 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Buduj razem z nami biznesowe wiadomości Warmii i Mazur

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

Z Ukiel.info jako partnerem w komunikacji, możesz dotrzeć do czytelników w szanowanym, wysoce wiarygodnym, wielokrotnie cytowanym przez globalne media tytule prasowym, którego wpływ rozciąga się na cały Olsztyn, Warmię, Mazury i Polskę.

Gwarantujemy możliwość prezentacji w otoczeniu wysokiej jakości treści adresowanej do wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

“Ukiel Business Club” jest stworzony z myślą, by stać się największym i najbardziej znaczącym medium o tematyce biznesowej w regionie.

Stwórz razem z nami treść skierowaną do wymagających czytelników, bogatą w ekskluzywne i inspirujące wywiady z największymi ludźmi biznesu, autorskie raporty, rankingi oparte na wiarygodnych danych interpretowanych przez cenionych ekspertów.

Zbuduj razem z nami wiarygodne źródło pogłębionej informacji o finansach i gospodarce Warmii i Mazur.    

“Ukiel Business Club” będzie cyfrowa wersją medium na wzór magazynu “Forbes”, czyli największego i najbardziej znaczącego na polskim rynku opiniotwórczego magazynu społeczno-ekonomicznego.

Chcemy skoncentrować się na rodzimej przedsiębiorczości z wyraźnym kontekstem trendów lokalnych, raportów i rankingów.

Stworzymy źródło informacji o współczesnym biznesie bez względu na płeć, poglądy polityczne i pochodzenie. Znajdować się w nim będą także treści związane z karierą, rozwojem oraz psychologią. 

Reklama prasowa jest formą tradycyjnej reklamy wizualnej, wykorzystywaną przez marki i przedsiębiorstwa do promowania produktów i usług w publikacjach, takich jak gazety krajowe, lokalne i regionalne, ulotki, broszury oraz czasopisma branżowe i konsumenckie.

Ukiel Info tworzą eksperci w dziedzinie reklamy w gazetach i czasopismach – specjalizujemy się w jednym z najbardziej uznanych kanałów medialnych tradycyjnego marketingu mix.

Reklama online jest podstawą naszej branży i stanowi nieocenione medium dla marek, które chcą nawiązać kontakt z dużą grupą odbiorców i dotrzeć do niej. “Ukiel Business Club” oferuje reklamodawcom możliwość natychmiastowego dotarcia do tysięcy czytelników w domu lub w podróży każdego dnia.

Wraz z rozwojem nowych technologii i zmianą przyzwyczajeń konsumentów, reklama w prasie ewoluuje. Kanały online dają markom dodatkowe możliwości wzmocnienia tradycyjnej kampanii reklamowej w prasie – Ukiel Info poprowadzi Państwa przez ten ciągle zmieniający się krajobraz, oferując jednocześnie bezkonkurencyjne możliwości reklamy w prasie online.

Nasi eksperci z branży znajdą idealne połączenie reklamy prasowej online, aby zbudować skuteczne zaangażowanie klientów i osiągnąć cele kampanii.

Media społecznościowe to komunikacja online, która pozwala na interakcję z klientami i udostępnianie informacji w czasie rzeczywistym. Może to pomóc w lepszym dotarciu do klientów, tworzeniu sieci online oraz sprzedaży i promocji produktów i usług.

Media społecznościowe mogą pomóc Ci nawiązać kontakt z klientami i dowiedzieć się, co ludzie mówią o Twojej firmie. Możesz także wykorzystać media społecznościowe do reklam, rozdań promocyjnych i promowania instalacji aplikacji mobilnych.

Media społecznościowe mogą nie być odpowiednie dla każdej firmy. Jeśli nie jesteś przygotowany i prowadzisz swoją obecność w mediach społecznościowych bez planowania, możesz stracić cenny czas i pieniądze.

Szczegóły oferty (wraz z cennikiem) znajdziesz w plikach poniżej

W celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt: [email protected]

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły