24 C
Olsztyn
wtorek, 28 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Ukiel.info patronem medialnym Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział w Olsztynie

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne (PTE) jest niezależnym, profesjonalnym, ogólnopolskim stowarzyszeniem ekonomistów zrzeszającym zarówno praktyków, jak i teoretyków. PTE jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Ekonomistów (The International Economic Association). Polskie Towarzystwo Ekonomiczne ma status organizacji pożytku publicznego.

Jako patron medialny udostępnimy przestrzeń informacyjną w celu promocji olsztyńskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego oraz dołożymy starań w informowaniu o organizowanych przez PTE wydarzeniach. Chcemy skoncentrować się na rodzimej przedsiębiorczości z wyraźnym kontekstem trendów lokalnych, raportów i rankingów – zaznaczył Kacper Szeluga, dyrektor operacyjny Ukiel.info.

“Dobra Firma 2022”

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Olsztynie zostało uhonorowane nagrodą Związku Przedsiębiorców i Pracodawców “Dobra Firma 2022” w dziedzinie “Efektywna Firma”.

Prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział w Olsztynie Marcin Jucha

W dniu 12 maja 2022 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się druga edycja autorskiego programu „Dobra Firma” organizowanego przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców podczas której, Prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział w Olsztynie Marcin Jucha odebrał nagrodę z ramienia PTE Oddział w Olsztynie w dziedzinie “Efektywna Firma”. – dla Oddziału PTE w Olsztynie to wielkie wyróżnienie i zaszczyt być w tak szacownym gronie laureatów, to także duża promocja i szansa dla wielu firm współpracujących z Polskim Towarzystwem Ekonomicznym Oddział w Olsztynie na pozyskanie potencjalnych partnerów biznesowych zrzeszonych w Związku Przedsiębiorców i Pracodawców z terenu Warmii i Mazur. – powiedział prezes Jucha.

Koncepcja nagród Dobra Firma

Związek Przedsiębiorców i Pracodawców to największa organizacją pracodawców w Polsce – reprezentuje głównie małych i średnich przedsiębiorców. – Mały i średni biznes posiada wciąż swój wielki, niewykorzystany potencjał rozwojowy. Co prawda to on generuje gross polskiego PKB i zatrudnienia, jednak wciąż nie wykorzystuje wszystkich możliwości przyspieszenia swego rozwoju. Dlatego też w obszarze MŚP wciąż jest duży potencjał na implementację nowych rozwiązań, zarówno w dziedzinie finansów, ubezpieczeń, IT czy wykorzystania unijnych funduszy przeznaczonych na rozwój – dodaje.

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły