22 C
Olsztyn
środa, 29 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Znany przedsiębiorca spod Olsztyna zginął w wypadku samochodowym

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

Przedsiębiorca z Dobrego Miasta pod Olsztynem zginął w wypadku samochodowym, do którego doszło w Gdańsku. Porsche, którym miał kierować przyszły zięć 52-latka, wpadło do rowu.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w sobotę 5 czerwca wieczorem w Gdańsku. Z ustaleń policjantów wynika, że 23-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego, który kierował porsche, na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem. Luksusowe auto wpadło do rowu.

Znany przedsiębiorca z Dobrego Miasta zginął w wypadku

Samochodem podróżowały trzy osoby. Kierowca i dwójka pasażerów trafili do szpitala.

– Jeden z pasażerów, 52-letni mieszkaniec powiatu olsztyńskiego, w wyniku obrażeń powypadkowych zmarł w szpitalu – poinformował asp. szt. Mariusz Chrzanowski, rzecznik KMP w Gdańsku.

Ofiara tragicznego wypadku to 52-letni właściciel między innymi firmy przewozowej z Dobrego Miasta pod Olsztynem. Był także jednym z najbogatszych przedsiębiorców w regionie. Jego firma oferowała także usługi serwisowe samochodów, pomoc drogową, a także wynajem pojazdów.

Na facebookowym profilu firmy Inter Trans Krzysztof Kobus opublikowano zdjęcie czarnej wstążki żałobnej. Pod postem pojawiło się już ponad sto kondolencji.

* Dalsza część artykułu znajduje się pod postem.

Szczegóły wypadku ustalają policjanci pod nadzorem prokuratora. Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierowcą porsche był przyszły zięć przedsiębiorcy z Dobrego Miasta.

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły