28 C
Olsztyn
niedziela, 26 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Wciąż szukają 21-letniego Witolda z Olsztyna. Pomaga też dron [ZDJĘCIA]

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

Policjanci, strażacy, żołnierze i przedstawiciele Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa od czwartkowego poranka przeczesują trudno dostępny teren. Szukają 21-letniego Witolda Studniarza, mieszkańca Olsztyna.

Młody mężczyzna do chwili obecnej nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z najbliższą rodziną. W poszukiwaniach 21-letniego Witolda Studniarza, mieszkańca Olsztyna, bierze udział kilkadziesiąt osób.

Przypomnijmy. Witold Studniarz wyszedł z domu w ubiegłą niedzielę (17 stycznia). Mężczyzna jest średniej budowy ciała, ma około 190 cm wzrostu, ciemne krótkie włosy i piwne oczy. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną kurtę, niebieskie spodnie dżinsowe i szarą czapkę. Na podstawie zapisu z kamer monitoringu policjanci ustalili, że 21-latek po raz ostatni był w okolicy ul. Popiełuszki w Olsztynie i mógł przemieszczać się w kierunku osiedla Brzeziny.

* Dalsza część artykułu znajduje się pod zdjęciem.

zaginiony Olsztyna
Zaginiony Witold Studniarz Fot. Materiały policji
Szukają 21-letniego Witolda z Olsztyna

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą intensywne działania poszukiwawcze. Przeczesują trudno dostępny i rozległy teren, po którym mógł przemieszczać się młody mężczyzna. Służby wykorzystują też specjalistyczny sprzęt, m.in. drona.

W akcji biorą też udział funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji Policji w Olsztynie, żołnierze 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej wraz z quadami i strażacy ochotnicy z Gutkowa, którzy mają ze sobą sprzęt do poszukiwań osób w trudno dostępnym terenie. Do działań włączyli się również przedstawiciele Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa, którzy za pomocą kamer i drona przeszukują teren. Łącznie w działania poszukiwawcze zaangażowano ponad 80 osób.

Policjanci apelują o pomoc do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego mężczyzny. Informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce policji lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu 605 549 341 lub 47 73 134 24.

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły