18 C
Olsztyn
sobota, 25 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Gdzie jest zaginiony 21-latek z Olsztyna? Ślad urywa się na osiedlu Generałów

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

Witold Studniarz to zaginiony 21-latek z Olsztyna, którego od kilku dni poszukują policjanci. Mężczyzna wyszedł z domu w ubiegłą niedzielę i od tamtej pory rodzina nie ma z nim żadnego kontaktu.

Trwa intensywna akcja poszukiwawcza Witolda Studniarza, 21-letniego mieszkańca Olsztyna. Jak informują policjanci z Komendy Miejskiej Policji, młody mężczyzna do chwili obecnej nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z najbliższą rodziną.

Zaginiony 21-latek z Olsztyna

W ubiegłą niedzielę (17 stycznia) Witold wyszedł z domu i do chwili obecnej do niego nie powrócił. Nie nawiązał też żadnego kontaktu z rodziną. Był widziany między innymi na ul. Mazowieckiej w Olsztynie.

Teraz pojawiają się nowe okoliczności w tej sprawie. Na podstawie zapisu z kamer monitoringu policjanci ustalili, że 21-latek po raz ostatni był widziany w okolicy ul. Popiełuszki na osiedlu Generałów w Olsztynie i mógł przemieszczać się w kierunku osiedla Brzeziny.

Od kilku dni kilkunastu policjantów z Komendy Miejskiej Policji i Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie przeczesuje pobliski teren. – Każdy, kto posiada informacje, mogące przyczynić się do odnalezienia 21-latka, proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji – mówi Andrzej Jurkun, oficer prasowy KMP w Olsztynie.

Zaginiony 21-latek z Olsztyna jest średniej budowy ciała, ma około 190 cm wzrostu, ciemne krótkie włosy i piwne oczy. W chwili zaginięcia Witold Studniarz ubrany był w czarną kurtę, niebieskie spodnie dżinsowe i szarą czapkę.

Policjanci apelują o pomoc do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego mężczyzny. Informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce policji lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu 605 549 341 lub 47 73 134 24.


PISALIŚMY RÓWNIEŻ:

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły