24 C
Olsztyn
wtorek, 28 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

W czerwcu nie odbędzie się Rajd Polski. Nowy termin do końca maja

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

Rajd Polski, którego trasa przebiega między innymi przez Mikołajki, miał się odbyć pod koniec czerwca. Na drodze stanął jednak koronawirus.

Dzisiaj wiadomo jedynie tyle, że Polski Związek Motorowy prowadzi rozmowy, mające na celu znalezienie nowego terminu dla 77. Rajdu Polski w sezonie 2020 Rajdowych Mistrzostw Europy FIA (ERC). Pierwotna data 26-28 czerwca jest niemożliwa z powodu pandemii koronawirusa.

Związek współpracuje z Eurosport Events – promotorem ERC, a także Międzynarodową Federacją Samochodową (FIA) – organem zarządzającym sportem samochodowym. Cel: znalezienie nowego terminu do końca maja.

Organizatorzy zapewniają, że przygotowania do rajdu są praktycznie na ukończeniu. – Przed wprowadzeniem ograniczeń wykonaliśmy prawie całą pracę w terenie, wyprzedzając nawet harmonogram przygotowań. Mamy nadzieję, że zaistnieją warunki pozwalające rozegrać 77. Rajd Polski w tym sezonie. Dziękuję wszystkim, którzy poświęcają swój czas i wysiłek na przygotowanie zawodów i liczę na to, że spotkamy się w tym roku w Mikołajkach – stwierdza Krzysztof Maciejewski, dyrektor 77. Rajdu Polski.

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły