27 C
Olsztyn
sobota, 25 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Drugi tydzień przygotowań Stomilu Olsztyn do sezonu 2022/2023

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

Przedstawiamy drugi mikrocykl w ramach przygotowań do sezonu 2022/2023. Pierwszy tydzień treningów (13.06-19.06) przebiegł zgodnie z planem i został zwieńczony grą kontrolną. 

Drugi tydzień przygotowań (20-26 czerwca) rozpocznie się poniedziałkowym treningiem na boisku. Od wtorku do czwartku plan treningowy przewiduje po dwie jednostki treningowe dziennie. W środę będzie to siłownia i trening na boisku, a we wtorek i w czwartek dwa treningi na murawie. W piątek odbędzie się ostatni trening w nadchodzącym tygodniu, w sobotę zawodnicy pojadą do Ostródy na sparing z II-ligową Radunią Stężyca. Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00. Niedziela to dzień przeznaczony na regenerację.

Trener Piotr Jacek podjął też decyzję, którzy z zawodników z drużyny do lat 19 w dalszym ciągu będą trenowali z pierwszym zespołem. Na ten moment są to Adrian Morawski, Bartosz Florek oraz Mateusz Drabiszczak, którzy z „jedynką” pozostaną przez dwa lub trzy dni, a następnie wrócą do drużyny Adama Zejera, aby przygotować się do nadchodzącego finału Wojewódzkiego Pucharu Polski. Pozostali juniorzy od wtorku zaczną treningi z zespołem U-19, jednak w dalszym ciągu mają szansę na dołączenie na stałe do pierwszej drużyny. Ostateczna decyzja o zawodnikach włączonych w skład pierwszego zespołu ma zostać podjęta po sobotnim spotkaniu z GKS-em Wikielec.

O harmonogramie pracy w trzecim tygodniu będziemy informowali w nadchodzących dniach.

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły