26 C
Olsztyn
sobota, 25 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Tak był ubrany Witold Studniarz w chwili zaginięcia. Policja wciąż szuka 21-latka z Olsztyna

Musisz przeczytać

Od 17 stycznia poszukiwany jest Witold Studniarz, 21-letni mieszkaniec Olsztyna, który od chwili zaginięcia nie skontaktował się z rodziną. Policja opublikowała najnowsze zdjęcie młodego mężczyzny.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą intensywne działania poszukiwawcze za zaginionym 21-latkiem. Przeczesują oni trudno dostępny i rozległy teren, po którym mógł przemieszczać się młody mężczyzna.

Witold Studniarz nadal poszukiwany, minął tydzień od zaginięcia

W tym celu policjanci wykorzystują specjalistyczny sprzęt, m.in. drona, z pomocą którego sprawdzają teren poszukiwań. Funkcjonariuszu wspierają żołnierze 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej wraz z quadami i strażacy ochotnicy z Gutkowa, wykorzystujący sprzęt do poszukiwań osób w trudno dostępnym terenie.

Do działań zostali także włączeni przedstawiciele Regionalnego Centrum Bezpieczeństwa, którzy za pomocą kamer i drona przeszukują pobliski teren. Łącznie w działania poszukiwawcze zaangażowano ponad 80 osób.

Witold Studniarz wyszedł z domu 17 stycznia, od tamtej pory nie skontaktował się z rodziną. Mężczyzna jest średniej budowy ciała, ma około 190 cm wzrostu, ciemne krótkie włosy i piwne oczy. W chwili zaginięcia ubrany był w czarną kurtę, niebieskie spodnie dżinsowe i szarą czapkę.

* Dalsza część artykułu znajduje się pod tekstem.

Tak ubrany był Witold Studniarz w chwili zaginięcia / Fot. Archiwum KMP w Olszytynie

Na podstawie zapisu z kamer monitoringu policjanci ustalili, że 21-latek po raz ostatni był w okolicy ul. Popiełuszki w Olsztynie i mógł przemieszczać się w kierunku osiedla Brzeziny.

Andrzej Jurkun, oficer prasowy KMP w Olsztynie:

– W dalszym ciągu apelujemy o pomoc do osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego mężczyzny. Informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce policji lub telefonicznie, dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341 lub 47 73 134 24.

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły