20 C
Olsztyn
sobota, 25 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

OSiR otworzył niedawno lodowiska w Olsztynie, a teraz musi je zamknąć

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

Zapowiedziana przez rząd kwarantanna narodowa zamknie m.in. dwa olsztyńskie lodowiska. Ośrodek Sportu i Rekreacji przedstawił harmonogram działalności swoich obiektów w okresie świątecznym.

Kwarantanna narodowa zacznie obowiązywać od poniedziałku 28 grudnia i potrwa przynajmniej do 17 stycznia. Ta decyzja oznacza m.in. zamknięcie galerii handlowych, hoteli i stoków narciarskich. Więcej o obostrzeniach związanych z kwarantanną narodową pisaliśmy >TUTAJ.

Lodowiska również zostaną zamknięte

Jak mówił w ubiegły czwartek minister zdrowia Adam Niedzielski, od 28 grudnia również infrastruktura sportowa będzie dostępna tylko dla zawodowców. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie musi więc zamknąć dla mieszkańców swoje obiekty, w tym m.in. dwa lodowiska, które otworzono 15 grudnia.

Z lodowisk – przy ul. Kapitańskiej na terenie CRS Ukiel i przy ul. Jeziołowicza na Pieczewie – można skorzystać do niedzieli 27 grudnia włącznie. To samo dotyczy kortów do squasha, hali do siatkówki plażowej czy basenu przy ul. Mariańskiej. Z tą jednak różnicą, że pływalni mogą skorzystać jedynie grupy sportowe i szkółki pływackie (Aquasfera jest nieczynna).

Harmonogram działalności obiektów czasie świąt

Olsztyński OSiR przedstawił harmonogram działalności swoich obiektów w okresie świątecznym:

* Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel:

24 grudnia – lodowisko i wypożyczalnia sprzętu sportowego przy ul. Kapitańskiej i wypożyczalnia sprzętu sportowego przy ul. Sielskiej, hala do siatkówki plażowej i korty do squasha przy ul. Olimpijskiej czynne w godz. 8-16.

25 grudnia – lodowisko przy ul. Kapitańskiej czynne w godz. 10-22 (ostatnie wejście o 21); wypożyczalnia sprzętu sportowego czynna w godz. 8-20. Wypożyczalnia sprzętu sportowego przy ul. Sielskiej, hala do siatkówki plażowej i korty do squasha – nieczynne.

26 grudnia – lodowisko przy ul. Kapitańskiej czynne w godz. 10-22 (ostatnie wejście o 21); wypożyczalnia sprzętu sportowego czynna w godz. 8-20. Wypożyczalnia sprzętu sportowego przy ul. Sielskiej nieczynna, hala do siatkówki plażowej i korty do squasha czynne w godz. 8-20.

27 grudnia – lodowisko przy ul. Kapitańskiej czynne w godz. 10-22 (ostatnie wejście o 21); wypożyczalnia sprzętu sportowego czynna w godz. 8-20. Wypożyczalnia sprzętu sportowego przy ul. Sielskiej czynna w godz. 8-20, hala do siatkówki plażowej i korty do squasha czynne w godz. 8-20.

* Lodowisko przy ul. Jeziołowicza:

24 grudnia – czynne w godz. 10-16,
25 grudnia – czynne w godz. 10-22,
26 grudnia – czynne w godz. 10-22,
27 grudnia – czynne w godz. 10-22.

* Basen przy ul. Mariańskiej (tylko dla grup sportowych i szkółek pływackich):

24 grudnia – czynne w godz. 6-10,
25 grudnia – nieczynne,
26 grudnia – nieczynne,
27 grudnia – czynne w godz. 10-15.

* Wodne Centrum Rekreacyjno-Sportowe Aquasfera – nieczynne.

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły