24 C
Olsztyn
wtorek, 28 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Czasowy brak ogrzewania i ciepłej wody w Olsztynie. Sprawdź, na jakich ulicach

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

Część mieszkańców zostało w środę bez ogrzewania i ciepłej wody. Ciepłownicy informują, że prace mogą potrwać nawet do północy.

O przerwie w dostawie ciepła poinformowało na swojej stronie internetowej Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Olsztynie. Od środowego poranka kilkuset mieszkańców nie ma w swoich mieszkaniach centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej.

Dwa budynki bez ogrzewania i ciepłej wody

Wyłączenie ciepła dotyczy budynków przy ul. Barczewskiego 1, 3, 5, 7, 9, 16 i 18 oraz ul. Korczaka 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18 i 20. Jak informują ciepłownicy, przerwa w dostawie ciepła podyktowana jest pracami prowadzonymi na miejskiej sieci ciepłowniczej, które mogą potrwać nawet do północy. MPEC zaznacza jednak, że wskazany termin może ulec zmianie.

“Bieżących informacji udziela Pogotowie Ciepłownicze tel. kontaktowy 993, (89)526-85-13, 512-911-583. Dziękujemy za wyrozumiałość i przepraszamy za powstałe utrudnienia” – czytamy na stronie miejskiej spółki.

W innym komunikacie MPEC poinformował z kolei, że w czwartek 24 grudnia, czyli w wigilię, część administracyjna będzie nieczynna dla klientów. Dzień ten jest wolny od pracy w zamian za 26 grudnia – święto przypadające w sobotę. Godziny i zakres obsługi interesantów w pozostałe dni pozostaje bez zmian.

Źródło: MPEC Olsztyn


PRZECZYTJ RÓWNIEŻ:

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły