Connect with us

Witaj, czego szukasz?

środa, 26 stycznia 2022. Imieniny: Tymoteusza, Michała, Tytusa

Reklama AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn

Opinie

Jestem zniesmaczony, a nawet oburzony [LIST DO REDAKCJI]

oburzony
Fot. Czytelnik

Pan Andrzej przysłał list do naszej redakcji. Chodzi o baner na budynku Teatru Jaracza. “Nie ukrywam, że jestem nim mocno zniesmaczony, a nawet oburzony” – napisał mężczyzna.

Subskrybuj Ukiel Magazine na Google News

Chodzi o baner, który niedawno pojawił się nad wejściem do Teatru Jaracza w Olsztynie. Na czarnym tle znajduje się napis: “Nie było dla nich miejsca w gospodzie”. Pan Andrzej mówi, że jest tym zniesmaczony i oburzony.

List naszego czytelnika publikujemy poniżej w całości:

“Piszę w sprawie baneru, który zawisł na naszym olsztyńskim Teatrze Jaracza. Nie ukrywam, że jestem nim mocno zniesmaczony, a nawet oburzony.

I to nie ze względu na treść, która i tak nijak ma się do instytucji Teatru Jaracza. Chodzi mi o robienie polityki za publiczne pieniądze z naszych podatków. Wiadomą sprawą jest, że baner dotyczy obecnej sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Nie chciałbym wydawać opinii, dotyczącej sytuacji na granicy – jest to każdego z nas indywidualna sprawa.

Bardziej boli i drażni mnie, iż dyrektor Zbigniew Brzoza marnuje pieniądze z budżetu Teatru (i tak już uszczuplonego przegranymi procesami sądowymi) na propagowanie “swoich”, bo na pewno nie ogółu widzów, zdania w tej właśnie kwestii. 

Teatr Jaracza nie jest miejscem na manifestacje polityczne. Powinien być miejscem, gdzie każdy z nas – bez względu na swoje poglądy – może czuć się swobodnie przychodząc i z ciekawością oglądać prezentowane spektakle.

Teatr to nie miejsce na wyrażanie swoich prywatnych poglądów przez Pana Brzozę za nasze publiczne pieniądze. Teatr ma łączyć, a nie dzielić”.

Czytelnik Andrzej

  • Zobacz również:

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Szymon 2050
27 dni temu

Jaaaasne, pewnie oburzony jest zwollenikiem okupanta, okupanta w mundurze – który kopie matki z dziećmi, a czasami nawet własną matkę. Wstyd i hańba!

q-ku
26 dni temu

kołtun polski w akcji

ech
26 dni temu

Partyjniaki w nawoływaniu do zwyczajnej przyzwoitości zawsze dojrzą “polityczną propagandę”

Cypis
23 dni temu

Jedyne prawdziwie polskie prawicowe zdanie.. (oczywiście najprawdziwsze katolickie). Buhahaha

Olsztyński PiS chce, by na budynku Teatru Jaracza zawisł inny baner
12 dni temu

[…] PiS-u z Olsztyna nie podoba się, że na elewacji Teatru Jaracza wisi baner z hasłem “Nie było dla nich miejsca w gospodzie”. Mają swoją […]

POLECAMY