20 C
Olsztyn
wtorek, 28 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Jestem zniesmaczony, a nawet oburzony [LIST DO REDAKCJI]

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

Pan Andrzej przysłał list do naszej redakcji. Chodzi o baner na budynku Teatru Jaracza. “Nie ukrywam, że jestem nim mocno zniesmaczony, a nawet oburzony” – napisał mężczyzna.

Chodzi o baner, który niedawno pojawił się nad wejściem do Teatru Jaracza w Olsztynie. Na czarnym tle znajduje się napis: “Nie było dla nich miejsca w gospodzie”. Pan Andrzej mówi, że jest tym zniesmaczony i oburzony.

List naszego czytelnika publikujemy poniżej w całości:

“Piszę w sprawie baneru, który zawisł na naszym olsztyńskim Teatrze Jaracza. Nie ukrywam, że jestem nim mocno zniesmaczony, a nawet oburzony.

I to nie ze względu na treść, która i tak nijak ma się do instytucji Teatru Jaracza. Chodzi mi o robienie polityki za publiczne pieniądze z naszych podatków. Wiadomą sprawą jest, że baner dotyczy obecnej sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Nie chciałbym wydawać opinii, dotyczącej sytuacji na granicy – jest to każdego z nas indywidualna sprawa.

Bardziej boli i drażni mnie, iż dyrektor Zbigniew Brzoza marnuje pieniądze z budżetu Teatru (i tak już uszczuplonego przegranymi procesami sądowymi) na propagowanie “swoich”, bo na pewno nie ogółu widzów, zdania w tej właśnie kwestii. 

Teatr Jaracza nie jest miejscem na manifestacje polityczne. Powinien być miejscem, gdzie każdy z nas – bez względu na swoje poglądy – może czuć się swobodnie przychodząc i z ciekawością oglądać prezentowane spektakle.

Teatr to nie miejsce na wyrażanie swoich prywatnych poglądów przez Pana Brzozę za nasze publiczne pieniądze. Teatr ma łączyć, a nie dzielić”.

Czytelnik Andrzej

  • Zobacz również:

Więcej artykułów

5 KOMENTARZE

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Szymon 2050
5 miesięcy temu

Jaaaasne, pewnie oburzony jest zwollenikiem okupanta, okupanta w mundurze – który kopie matki z dziećmi, a czasami nawet własną matkę. Wstyd i hańba!

q-ku
5 miesięcy temu

kołtun polski w akcji

ech
5 miesięcy temu

Partyjniaki w nawoływaniu do zwyczajnej przyzwoitości zawsze dojrzą “polityczną propagandę”

Cypis
5 miesięcy temu

Jedyne prawdziwie polskie prawicowe zdanie.. (oczywiście najprawdziwsze katolickie). Buhahaha

Olsztyński PiS chce, by na budynku Teatru Jaracza zawisł inny baner
5 miesięcy temu

[…] PiS-u z Olsztyna nie podoba się, że na elewacji Teatru Jaracza wisi baner z hasłem “Nie było dla nich miejsca w gospodzie”. Mają swoją […]

- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły