20 C
Olsztyn
wtorek, 28 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Zaginął 67-latek z Olsztyna. Mężczyzna może potrzebować pomocy medycznej

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

Jerzy Śliwczyński z Olsztyna zaginął w sobotę 8 stycznia. Liczy się każda minuta, bo mężczyzna może mieć problemy z orientacją i potrzebować pomocy medycznej.

W niedzielę kilka radiowozów i samochodów straży pożarnej pojawiło się w rejonie ul. Popiełuszki na osiedlu Generałów w Olsztynie. Policjanci z pomocą strażaków od weekendu szukają w tamtym rejonie 67-letniego mężczyzny.

Zaginął 67-letni Jerzy Śliwczyński

Jerzy Śliwczyński zaginął w sobotę 8 stycznia ok. godz. 18. Mężczyzna wyszedł z domu przy ul. Świtycz-Widackiej i do tej pory nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony ma ok. 178 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. W dniu zaginięcia ubrany był w dżinsowe spodnie, szarą kurtkę, czarną czapkę z białym paskiem i brązowe buty. Miał ze sobą brązową torbę, tzw. listonoszkę.

– Mężczyzna może mieć problemy z orientacją i może potrzebować pomocy medycznej, dlatego apelujemy o pomoc do wszystkich osób, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego 67-latka – mówi Anna Balińska, oficer prasowa KMP w Olsztynie.

Informacje można przekazywać osobiście w najbliższej jednostce policji lub telefonicznie, pod nr tel. 605 549 341, 47 731 34 24 lub na nr alarmowy 112.

zaginiony
Fot. KPM Olsztyn
zaginiony
Fot. KPM Olsztyn
Fot. Czytelnik
Fot. Czytelnik

Więcej artykułów

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Poszukiwania Jerzego Śliwczyńskiego z Olsztyna. Rodzina prosi o pomoc
5 miesięcy temu

[…] trwają poszukiwania 67-letniego Jerzego Śliwczyńskiego z Olsztyna. Mężczyzna zaginął 8 stycznia. Rodzina i […]

- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły