20 C
Olsztyn
wtorek, 28 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Z Dolnego Śląska do Olsztyna. Stomil ma nowego prezesa

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

Olsztyński Stomil ma nowego prezesa. Sternikiem pierwszoligowca został Łukasz Puciłowski. Zastąpił na tym stanowisku Grzegorza Lecha, który jeszcze przed zakończeniem sezonu poinformował, że pożegna się z klubem.

– Pracę na rzecz Stomilu traktuję jako wyzwanie. Zarówno zawodowe, jak i osobiste, bo sport od zawsze był i jest moją pasją – podkreślił Łukasz Puciłowski. – Jestem przekonany, że moje dotychczasowe doświadczenie w zarządzaniu dużymi spółkami uda się wykorzystać również w futbolu.

Stomil Olsztyn ma nowego prezesa

Nowy prezes ma również nadzieję, że sprawnie uda mu się przenieść na futbolowy grunt sprawdzone biznesowe rozwiązania, które pozwolą klubowi na systematyczny i zrównoważony rozwój. – Przed nami dużo trudnej pracy, ale mam mnóstwo zapału i wierzę, że tę energię uda się przekazać wszystkim zaangażowanym w tworzenie olsztyńskiej piłki – dodał.

Łukasz Puciłowski pochodzi z Dolnego Śląska i jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Przez kilkanaście lat uczestniczył w tworzeniu Grupy Impel. W latach 2012-2020 nowy prezes Stomilu zarządzał natomiast grupą kapitałową Promedica24, wchodzącą w skład amerykańskiego funduszu inwestycyjnego PineBridge Investments.

W piątek 16 lipca w siedzibie klubu odbędzie się pierwsza konferencja prasowa nowego prezesa.

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły