28 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Wysypisko śmieci w centrum Olsztyna. Miasto wojewódzkie zaprasza… [ZDJĘCIA]

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

Nasza czytelniczka przysłała nam kilka zdjęć dzikiego wysypiska śmieci w centrum Olsztyna. Aż trudno skomentować to, co na nich widać…

Pani Magdalena przysłała nam kilka zdjęć po dzisiejszym spacerze w stolicy Warmii i Mazur. Fotografie wykonała na tyłach centrum handlowego Aura od strony ul. 22 Stycznia. Królują na nich śmieci. Nie – to jest góra śmieci w centrum Olsztyna.

Lodówka (najpewniej zepsuta), pozostałości po choince w doniczce, kartony, drewniana skrzynka, resztki jedzenia. Do tego plastikowe butelki i wiadra, kilka szmat, słoiki, a nawet wieszak na ubrania. Zadziwiające jest to, że obok stoją pojemniki na śmieci. Ktoś najwyraźniej postanowił jednak przyozdobić resztki śniegu, które zalegają w mieście.

– Serce boli, jak się na to patrzy. To jedzenie jeszcze cieple było i ładnie pachniało… W tych workach, które leżały na ziemi, też jedzenie było. Kapusta czerwona, biała, surówki. Ptaki rozdziobywały worki – opisuje nasza czytelniczka.

Nie wiemy, kto to zrobił, ale mamy nadzieję, że to przeczyta i się zawstydzi. Jak widać na załączonych obrazkach, nie wszyscy jesteśmy tacy “ekolubni”. Wstyd!

Do tematu oczywiście wrócimy.

śmieci centrum olsztyna
śmieci centrum olsztyna
śmieci centrum olsztyna
śmieci centrum olsztyna

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły