24 C
Olsztyn
wtorek, 28 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Upały w całej Polsce. W weekend możesz mieć problemy ze snem i odpoczynkiem!

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

Nad całą Polskę nadciągają upały. W kolejnych dniach temperatura będzie rosnąć, a w weekend termometry na Warmii i Mazurach pokażą 31 stopni Celsjusza, a może nawet i więcej. Pamiętajcie, żeby unikać długiego przebywania na słońcu!

W czwartek termometry w Olsztynie pokazują 26-27 stopni Celsjusza. Temperatura nadal będzie jednak rosnąć. W piątek synoptycy przewidują 30 stopni, a w sobotę, niedzielę i poniedziałek – nawet 31 stopni Celsjusza.

Upały nad Warmią i Mazurami

Na piątek, sobotę, niedzielę i poniedziałek IMGW wydała ostrzeżenia przed upałami dla całego województwa warmińsko-mazurskiego. W niektórych powiatach zaczną obowiązywać już w piątek 18 czerwca po południu – zobacz więcej tutaj. W weekend miejscami możemy spodziewać się również burz.

Należy też pamiętać, że wysokie temperatury i duchota na zewnątrz mogą doprowadzić do wielu problemów zdrowotnych. Radzimy więc unikać zbyt długiego przebywania na słońcu. Warto mieć także pod ręką wodę, żeby się nie odwodnić. I pamiętajmy o dzieciach i zwierzętach – nie zostawiajmy ich samych w zamkniętych samochodach nawet na chwilę!

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły