7 C
Olsztyn
środa, 18 maja, 2022
- Reklama -spot_img

Tramwaje Olsztyn. Zmiana w organizacji ruchu w miejscu, gdzie powstanie estakada [SCHEMAT]

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

Wraz początkiem przyszłego tygodnia w Olsztynie nastąpi kolejna zmiana w organizacji ruchu. Na utrudnienia muszą przygotować się kierowcy przejeżdżający ul. Synów Pułku.

Zima wróciła do Olsztyna, ale nie przeszkadza to wykonawcy, który buduje drugą linię tramwajową. Robotnicy przenoszą się również na nowe odcinki jezdni, dlatego wraz z początkiem przyszłego tygodnia drogowcy wprowadzą nowe rozwiązana. Tym razem na ul. Synów Pułku.

Zmiana w czasowej organizacji ruchu, którą wykonawca wprowadzi w poniedziałek 10 stycznia, dotyczy około 500-metrowego odcinka między skrzyżowaniami z ulicami Pstrowskiego i Krasickiego.

Jak przekazali ratuszowi urzędnicy, ruch samochodowy w tym miejscu będzie odbywał się po jednej jezdni w dwóch kierunkach, po stronie Zarządu Dróg Wojewódzkich. Dojazd do ogródków działkowych będzie z kolei możliwy zarówno od strony ul. Synów Pułku, jak również od strony ul. Metalowej.

– Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności przez jadących zarówno od strony ul. Pstrowskiego, jak i ul. Krasickiego – apeluje Marta Bartoszewicz, rzeczniczka Urzędu Miasta w Olsztynie.

Przypomnijmy, że nad skrzyżowaniem ulic Synów Pułku z Krasickiego powstanie estakada o długości około 270 metrów.

zmiana w organizacji ruchu
Kolejna zmiana w organizacji ruchu dotyczy ul. Synów Pułku

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły