28 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Szymon Hołownia odwiedzi Olsztyn. Lider Ruchu Polska 2050 porozmawia z mieszkańcami i pozna ich problemy

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

W najbliższą sobotę Szymon Hołownia przyjedzie do Olsztyna na spotkanie z mieszkańcami. Towarzyszyć mu będą posłowie Ruchu Polska 2050. To część letniej kampanii “Poznajmy się”.

W lipcu i sierpniu liderzy Ruchu Polska 2050 odwiedzają polskie miasta i miejscowości. Spotykają się z mieszkańcami, by poznawać ich problemy. Podczas letniej akcji “Poznajmy się” parlamentarzyści Polski 2050 i eksperci Instytutu 2050 odwiedzą 380 powiatów.

Szymon Hołownia w Olsztynie

– W ciągu tych dwóch wakacyjnych miesięcy chcemy odwiedzić wszystkie powiaty w kraju. Ten czas chcemy wykorzystać na spotkania i rozmowy. W czasie tych spotkań skupiamy się także na problemach każdego regionu – mówi Szymon Hołownia.

W najbliższą sobotę 14 sierpnia jedno z takich spotkań odbędzie się w Olsztynie. Szymona Hołownię i liderów Polski 2050 będzie można spotkać na plaży miejskiej od godziny 14.

Jednym ze współorganizatorów spotkania w Olsztynie jest prof. Wojciech Maksymowicz, poseł Polski 2050. – Chcemy poznawać problemy naszych mieszkańców, ich potrzeby i wspólnie poszukać rozwiązań. Wykorzystujemy je przy tworzeniu programu politycznego Polski 2050. Opowiemy też o tym, czym się zajmujemy, do czego dążymy i jak chcemy to osiągnąć – mówi prof. Wojciech Maksymowicz. – Czekamy na państwa w sobotę nad jeziorem Ukiel – zachęca.

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły