-1 C
Olsztyn
czwartek, 19 maja, 2022
- Reklama -spot_img

SM Jaroty wybuduje miejsca postojowe, ale…

Musisz przeczytać

Dla większości kierowców, znalezienie wolnego miejsca na parkingu to prawdziwe wyzwanie.  Władze Spółdzielni Mieszkaniowej Jaroty przedstawiły lokatorom plany na 2022 rok. Jednym z postanowień jest budowa nowych miejsc postojowych. 

Kierowcy parkują gdzie popadnie

Władze Spółdzielni Mieszkaniowej Jaroty chcą pozbyć się problemu aut zaparkowanych na chodnikach, wzdłuż ulic, czy postawionych pomimo zakazu. Administratorzy SM Jaroty przedstawili mieszkańcom plany inwestycyjne na 2022 roku, lecz założenia nie spełniają oczekiwań wszystkich mieszkańców. 

Poszkodowane Jaroty

Inwestycje nie obejmują nowych parkingów na Jarotach. Pieczewo znalazło  się w nieco lepszej sytuacji, jednakże 21 nowych miejsc, też nie do końca rozwiąże problem parkowania. W najlepszej sytuacji znaleźli się mieszkańcy Nagórek, dla których w przygotowaniu jest aż 100 nowych miejsc postojowych. Z przedstawionego zestawienia wynika jednak, że są to realizacje przeniesione z poprzedniego roku.

Wydatki na remonty chodników i dróg osiedlowych, wykonanie miejsc postojowych stanowią 5,71 % – informują władze SM Jaroty.

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły