24 C
Olsztyn
wtorek, 28 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Przy olsztyńskim sanepidzie startuje mobilny punkt szczepień. Rejestracja nie jest konieczna

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

Przed siedzibą Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie pojawił się kontener. W czwartek 10 czerwca zacznie tam działać mobilny punkt szczepień. Kto może się tam zaszczepić i jakim preparatem?

Mobilny punkt szczepień znajduje się w specjalnie przygotowanym kontenerze umieszczonym przy ul. Żołnierskiej w Olsztynie. W jego pobliżu znajdują się siedziby Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej i Narodowego Funduszu Zdrowia.

Mobilny punkt szczepień przy sanepidzie w Olsztynie

Punkt został zorganizowany przez wojewodę warmińsko-mazurskiego Artura Chojeckiego wspólnie z Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalem Dziecięcym w Olsztynie.

Od czwartku 10 czerwca będzie można tam przyjąć szczepionkę Johnson & Johnson. Co również ważne, w mobilnym punkcie szczepień jednodawkowy preparat będą mogły przyjąć osoby powyżej 18. roku życia.

– Co również istotne, nie trzeba się wcześniej rejestrować na szczepienie, wystarczy przyjść w godzinach otwarcia punktu – informuje Agnieszka Deoniziak, specjalista ds. sprzedaży, promocji i marketingu w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie.

Punkt szczepień przy olsztyńskim sanepidzie wystartuje już w najbliższy czwartek o godz. 15 i będzie czynny do godz. 18. Następnie na szczepienie będzie można przychodzić w każdy wtorek i w każdy czwartek w godzinach od 15 do 18. Szczepić będą medycy ze szpitala dziecięcego.

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły