27 C
Olsztyn
sobota, 25 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Olsztyn funduje sobie gadżety promocyjne. Będą gotowe dopiero w połowie sezonu

Musisz przeczytać

Władze Olsztyna idą na zakupy. Tym razem zamawiają przygotowanie gadżetów promocyjnych. Gotowe mają być dopiero w połowie sezonu.

W tej sprawie ukazało się właśnie ogłoszenie o przetargu. Zamawiający to ratuszowe Biuro Promocji i Turystyki. Jego przedmiotem jest “Przygotowanie gadżetów promocyjnych Miasta Olsztyna wraz z dostawą”. Termin składania ofert mija 9 czerwca.

Co zamierza kupić sobie biuro promocji i turystyki? Lista obejmuje jedenaście pozycji. Na pierwszej znalazła się butelka z napisem Visit Olsztyn. To szklana butelka sportowa (pojemność ok 400 ml) w jutowym pokrowcu z bambusową nakrętką posiadającą uchwyt. Na kolejnej butelce ma znajdować się napis “OLSZTYN O!GRÓD Z NATURY”. To butelka sportowa (pojemność ok. 500 ml) w kolorze limonkowym, z nakrętką w kształcie kapsla i uchwytem. Dodatkowo ratuszowe biuro promocji zamierza zakupić także latawiec do kolorowania z niebieskimi wykończeniem. Dochodzi do tego drewniane jo-jo oraz peleryna przeciwdeszczowa w rozmiarze uniwersalnym, zapakowana w etui w formie kuli z karabińczykiem w kolorze limonkowym. Na każdej z nich ma znaleźć się napis “OLSZTYN O!GRÓD Z NATURY”.

Liczba zamawianych przedmiotów jest bardzo duża. Łącznie ma wynieść 4,1 tys. gadżetów. Termin wykonania to 29 lipca 2022. A to oznacza, że gotowe będą tak naprawdę w połowie sezonu turystycznego. 

Więcej artykułów

2 KOMENTARZE

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sylwia
17 dni temu

no przecież nas stać. zarówno na gadżety jak i na zarobki prezydenta i rady miasta!!!

Last edited 17 dni temu by sylwia
Take a mome
15 dni temu

Gówno burza przed wyborami

- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły