24 C
Olsztyn
wtorek, 28 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Mieszkaniec Iławy ukradł prawie 600 zdrapek. Ile wygrał?

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji
Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi 22-latkowi, który ukradł ze sklepu stojak, na którym było 591 zdrapek. Mieszkaniec Iławy liczył zapewne na dużą wygraną.

Policjanci wydziału kryminalnego ustalili, że w jednym ze  sklepów w Iławie doszło do kradzieży. Okazało się, że sprawca, korzystając z chwilowej nieuwagi ekspedientki, ukradł stojak z grami liczbowymi.

Łupem 22-latka padło prawie 600 zdrapek

Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna przyszedł do sklepu, bo rzekomo chciał kupić alkohol. Kiedy sprzedawczyni poszła po towar, mężczyzna chwycił plastikowy stojak, na którym znajdowały się tzw. zdrapki, po czym wyszedł ze sklepu. Jego łupem padło aż 591 zdrapek.

Straty sklepu oszacowano na prawie 2500 zł. Policjanci w trakcie czynności ustalili, że sprawcą kradzieży jest 22-latek. Funkcjonariusze przesłuchali mężczyznę i przedstawili mu zarzut, do którego się przyznał. Mieszkaniec Iławy, pomimo że zdrapał tak dużo kuponów, nic nie wygrał. Teraz ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem. Kodeks karny za kradzież przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP w Olsztynie

Więcej artykułów

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ktoś się nie bał i ukradł gospodarzowi stary ciągnik z podwórka
11 miesięcy temu

[…] Mieszkaniec Iławy ukradł prawie 600 zdrapek. Ile wygrał? […]

- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły