27 C
Olsztyn
piątek, 24 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Kortowiada 2022: zaczynamy sobotnie koncerty i podsumowujemy piątek

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

Piątek na Kortowiadzie stał pod znakiem niesamowitych koncertów i… rywalizacji studentów. Dziś na scenie głównej zagrają Vito Bambino, Guzior, Mery Spolsky, PRO8L3M i Tymek. Koncerty rozpoczynają się o godz. 18.

Sobotni rozkład jazdy

W sobotę od samego rana rozgrzewali się przede wszystkim mieszkańcy domów studenckich, którzy po godz. 11 stanęli do rywalizacji w Boju Akademików. Motywacją do tego, by włożyć dużo zaangażowania w zawody, była nie tylko chęć wykazania się, ale i warta 4 tys. zł nagroda. 

Rozgrzewkę na pewno zaplanowali na dzisiaj także uczestnicy trzeciej edycji finału konkursu wokalnego Ajdol Kortowiady 2022, którzy walczyli o występ na scenie głównej! Najlepszy okazał się dziś Bruno Nesteruk, w piątek – Diana Oleszczak. 

Dobrej zabawy nie brakowało na Turnieju Flanek Sportowych, a w oczekiwaniu na rozpoczęcie koncertów, można było potańczyć przy Energetycznym Graniu. Bawić się będzie można też w namiocie Silent Party. Tym, którzy wolą nieco mniej aktywne rozrywki, organizatorzy Kortowiady proponują wizytę w Kinie Plenerowym. Dzisiaj pod chmurką będzie można oglądać „Chłopaki nie płaczą”.

Piątek z klimatycznymi koncertami

Trzeci dzień Kortowiady był pełen wyzwań sportowych. Trzy pierwsze miejsca w Sport Camp Kortostrong zajęli: Jakub Kordek, Kamil Rzóska i Jakub Kozikowski. Bój Wydziałów w tym roku miał nową formułę, w której najlepiej poradził sobie Wydział Lekarski. Drugie miejsce wywalczył Wydział Nauk Społecznych, a trzecie przypadło Wydziałowi Sztuki.

Koncerty na scenie głównej zagrali: Kaśka Sochacka, Zalewski, Enej, Kayah i Sokół. Po raz kolejny odbyło się też Energetyczne Granie, Silent Party i Kino Plenerowe.

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły