20 C
Olsztyn
wtorek, 28 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Co z tegorocznym festiwalem muzyki disco polo w Ostródzie? Fani mogą być zdziwieni

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

W ubiegłym roku Festiwal Muzyki Tanecznej w Ostródzie nie odbył się z wiadomych powodów. A czy w tym roku fani disco polo będą bawić się przy muzyce swoich idoli?

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej na stałe wpisał się już w kalendarz imprez Ostródy. W ubiegłym roku wielkie muzyczne wydarzenie, które co roku ściąga na Mazury rzeszę fanów, zostało odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Jednak organizatorzy robili wszystko, aby festiwal disco polo doszedł do skutku w tegoroczne wakacje.

Co z tegorocznym Festiwalem Muzyki Tanecznej w Ostródzie?

Organizatorzy festiwalu, firma World Media, poprosiła nawet o rezerwację ostródzkiego amfiteatru i zwróciła się do władz miasta o finansowe wsparcie w wysokości 250 tys. zł. I radni na tę prośbę przystali na kwietniej sesji Rady Miejskiej.

Od tamtej pory w temacie festiwalu była już tylko głucha cisza. Ostatni post na facebookowym profilu pochodzi natomiast z 30 grudnia 2020 roku i dotyczy życzeń noworocznych.

Jednak o to, czy w tym roku w Ostródzie odbędzie się Festiwal Muzyki Tanecznej, dopytywali ostatnio w mediach społecznościowych przede wszystkim fani disco polo. Nic dziwnego, koncerty ich muzycznych idoli zaplanowano w końcu na drugą połowę lipca, a ostateczna decyzja wciąż nie była znana.

Okazuje się jednak, że spełnił się najczarniejszy scenariusz osób, które marzyły o tym, aby w Ostródzie poszaleć przy muzyce disco polo. Portal OstródaNews.pl poinformował, że w tym roku Festiwal Muzyki Tanecznej nie odbędzie się.

– Nic więcej na ten temat nie możemy w tej chwili powiedzieć. Prosimy czekać na oficjalne pismo organizatora, które niebawem ukaże się na naszym profilu [na Facebooku – red.] – poinformowali organizatorzy.

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły