29 C
Olsztyn
niedziela, 26 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

W centrum Olsztyna wjechała na wysepkę i ścięła słup z kamerą [FOTO]

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiaj rano w centrum Olsztyna. 33-latka wjechała seatem na wysepkę, oddzielającą pasy ruchu i przejście dla pieszych.

Pisaliśmy również: Olsztyn. Wjechała na czerwonym świetle i z impetem uderzyła w inne auto [WIDEO]

Do zdarzenia doszło w centrum miasta na skrzyżowaniu ulicy Głowackiego z aleją Piłsudskiego, niedaleko Centaurusa. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 33-latka kierująca seatem wykonała nieprawidłowy skręt w lewo z ulicy Głowackiego w aleję Piłsudskiego.

Niebezpieczne zdarzenie w centrum Olsztyna

– W efekcie czego wjechała na wysepkę dzielącą pasy ruchu i uderzyła w słup – informuje nas Andrzej Jurkun, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Słup z kamerą miejskiego monitoringu przewrócił się na wysepkę, gdzie znajduje się również przejście dla pieszych. Na szczęście żaden pieszy nie przechodził przez jezdnię w momencie zdarzenia. Żadnych obrażeń nie odniosła też kobieta kierująca seatem.

Funkcjonariusze ustalają, co było przyczyną uderzenia w słup. Niewykluczone, że podczas skrętu w lewo 33-latka zagapiła się albo oślepiło ją słońce. Kobieta była trzeźwa, została ukarana mandatem w wysokości 200 zł.

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły