24 C
Olsztyn
wtorek, 28 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Przed olsztyńskim szpitalem pojawił się transparent z miłosnym wyznaniem

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

“Miły gest” – tak zatytułowano zdjęcie opublikowane na stronie Samodzielnego Publicznego Zespołu Gruźlicy i Chorób Płucnych w Olsztynie. Transparent z napisem “Kochamy Cię!” pojawił się w parku przed szpitalem.

“Pandemia dokucza nam coraz bardziej, a potęguje to tęsknota i brak kontaktu z bliskimi. Jednak nasi pacjenci i ich rodziny znaleźli sposób, by nawet w tak trudnych warunkach wyrazić słowami to, co w życiu najważniejsze. Taki transparent znalazł się w szpitalnym parku pod oknami sal chorych” – napisano na stronie Samodzielnego Publicznego Zespołu Gruźlicy i Chorób Płucnych w Olsztynie.

Wyjątkowy transparent przed olsztyńskim szpitalem

Nie wiadomo, kto jest autorem transparentu. Być może jest to dziecko, którego mama albo tata przebywa teraz w szpitalu. Być transparent stworzył czyjś mąż, ojciec, wnuczek albo czyjaś narzeczona. Albo po prostu ktoś chciał wywołać uśmiech na twarzach pacjentów, przebywających w olsztyńskim szpitalu.

W czasie pandemicznych obostrzeń odwiedzanie chorych szpitalach jest niemożliwe, więc kontakt z bliskimi jest mocno utrudniony. Dlatego też jedno jest pewne: każda forma okazania wsparcia w tych szalonych czasach jest szalenie potrzebna!

szpitalem
Transparent z napisem “Kocham Cię!” przed olsztyńskim szpitalem Fot. Archiwum SPZGiChP w Olsztynie

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły