20 C
Olsztyn
wtorek, 28 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Olsztyn. Matka z dzieckiem na ręku okradła inną matkę. W szpitalu…

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne młodej kobiety, która okradła w szpitalu inną kobietę. Teraz funkcjonariusze opublikowali moment kradzieży i wszystkich, którzy rozpoznają kobietę, proszą o kontakt.

Zobacz również: Policjanci z Olsztyna chętnie porozmawiają ze złodziejką perfum [WIDEO]

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności w sprawie przywłaszczenia damskiej torebki. W środku znajdowały się dokumenty, karta płatnicza, gotówka, a także telefon komórkowy. Łączna wartość strat wynosi 1200 zł.

Matka okradła inną matkę

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło w kwietniu tego roku w jednym z olsztyńskich szpitali. Dopiero teraz policjanci zdecydowali się opublikować fragmenty zabezpieczonego w tej sprawie materiału dowodowego. Na kamerach szpitalnego monitoringu widać kobietę podejrzewaną o przywłaszczenie mienia.

Złodziejce ewidentnie “pomógł” jej wózek dziecięcy i to, że trzymała dziecko na ręku. Dzięki temu nie wzbudzała podejrzeń wśród innych pacjentów szpitala. Policjantom wciąż nie udało się namierzyć sprawczyni, dlatego proszą o pomoc.

– Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie, można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod numerami telefonów: 47 731 38 32, 47 731 4738 50, 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: [email protected] – informuje Rafał Prokopczyk, oficer prasowy KMP w Olsztynie.

Policja zapewnia anonimowość.

Matka okradła inną matkę – zobacz nagranie z monitoringu:

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły