20 C
Olsztyn
wtorek, 28 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Na ulicy Lubelskiej w Olsztynie przewróciła się ciężarówka. Ładunek wysypał się na drogę

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

W rejonie skrzyżowania ulic Lubelskiej i Budowlanej w Olsztynie wywróciła się ciężarówka. Nikomu nic się nie stało, ale droga była zablokowana przez około trzy godziny.

W piątkowy poranek kierowcy poruszający się ulicą Lubelską w Olsztynie musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami. Około godz. 6 na drogę przewróciła się ciężarówka.

Groźne zdarzenie na ulicy Lubelskiej w Olsztynie

– Do zdarzenia doszło w rejonie skrzyżowania ul. Lubelskiej i Budowlanej w Olsztynie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 37-letni kierujący ciężarowym mercedesem, wykonując manewr skrętu w lewo, nie dostosował prędkości do warunków na drodze, w wyniku czego doszło do wywrócenia pojazdu – informuje Andrzej Jurkun, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Nikt nie trafił do szpitala. Na skutek zdarzenia na drogę rozsypał się przewożony ciężarówką ładunek. Policjanci informowali, że usuwanie zanieczyszczeń i samochodu z jezdni może potrwać kilka godzin. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem w wysokości 500 zł. Służby zakończyły działania około godz. 9.  

  • lubelskiej olsztynie
  • lubelskiej olsztynie

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły