24 C
Olsztyn
wtorek, 28 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Kortowiada jednak z publicznością! Znamy pierwszych wykonawców

Musisz przeczytać

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM w Olsztynie poinformowała, że tegoroczna Kortowiada odbędzie się w sobotę 5 czerwca z udziałem publiczności. Uwaga, w imprezie mogą wziąć udział wyłącznie studenci.

Co prawda pod koniec kwietnia Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM przekazała smutną wiadomość, że ten rok również będzie bez Kortowiady. W planach było studenckie świętowanie w formule online. Jednak w związku z luzowaniem obostrzeń organizatorzy olsztyńskich juwenaliów podjęli decyzję, że w sobotę 5 czerwca wpuszczą studentów przed scenę.

Kortowiada wyłącznie dla studentów

Tegoroczna Kortowiada będzie hybrydowa – organizatorzy przygotowują wydarzenia na żywo i w świecie wirtualnym. – Przed sceną będzie mogło bawić się maksymalnie 250 studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie – mówi Jakub Stefaniak, rzecznik RUSS UWM.

I dodaje: – Możliwość zaproszenia nawet kilkudziesięciu osób przed scenę daje organizatorom oraz społeczności akademickiej nadzieje na powrót do normalności. W dalszym ciągu najważniejszym dla nas, organizatorów, jest bezpieczeństwo. Stworzyliśmy więc specjalne procedury, oświadczenia, na terenie wydarzenia obowiązywać będzie zasłanianie ust i nosa, a przed wejściem badana będzie temperatura.

Samorząd studencki ogłosił też pierwszą gwiazdę tegorocznej, jednodniowej Kortowiady. Na scenie wystąpi doskonale znany i uwielbiany nie tylko przez studentów zespół Enej. – Ale to nie koniec! Niedługo przedstawimy kolejne gwiazdy Kortowiady – zapowiada Jakub Stefaniak.

Bilety na juwenalia studenci mogą zdobyć w konkursach organizowanych m.in. na facebookowym profilu Kortowiady.

Zabawę prowadzimy także na profilu “Ukiel Magazine” na Facebooku. Do wygrania są trzy podwójne wejściówki na koncerty. Szczegóły:

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły