7 C
Olsztyn
środa, 18 maja, 2022
- Reklama -spot_img

Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem polskiej reprezentacji!

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

Jerzy Brzęczek przestał pełnić obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski – poinformował na swojej stronie Polski Związek Piłki Nożnej w lakonicznym komunikacie.

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował w poniedziałek, że z dniem 18 stycznia 2021 roku Jerzy Brzęczek przestał pełnić obowiązki selekcjonera reprezentacji Polski.

– Chciałbym podziękować trenerowi Brzęczkowi za dotychczasową pracę z naszą kadrą narodową – powiedział Zbigniew Boniek, prezes PZP-u.

* Dalsza część artykułu znajduje się pod postem z Twittera.

Trener Brzęczek żegna się z kadrą

W krótkim komunikacie na stronie internetowej PZPN-u czytamy również, że w czwartek 21 stycznia o godz. 15 (po posiedzeniu zarządu PZPN), odbędzie się konferencja prasowa online z udziałem prezesa Zbigniewa Bońka.

Jerzy Brzęczek ma 49 lat. Selekcjonerem reprezentacji Polski w piłce nożnej był od 12 lipca 2018 roku. Stery objął po nieudanych dla Polaków mistrzostwach świata, w których nasi piłkarze nie awansowali do fazy pucharowej.

Prowadził kadrę w 24 spotkaniach, z którą wygrał 12 meczów, 5 zremisował, a 7 przegrał. Jeszcze w grudniu 2020 roku, w rozmowie z “Przeglądem Sportowym”, były już selekcjoner Polaków mówił, że nie ma powodów do rezygnacji i bronią go wyniki oraz zrealizowane cele.

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły