16 C
Olsztyn
czwartek, 30 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Chcesz załatwić sprawę w Wydziale Komunikacji w Olsztynie? Możesz mieć problem

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

Sześć osób z bezpośredniej obsługi interesantów w Wydziale Komunikacji w Olsztynie ma koronawirusa. A to oznacza spore problemy w funkcjonowaniu placówki.

W tym tygodniu załatwienie formalności w Wydziale Komunikacji w Olsztynie jest znacznie ograniczone. U sześciu osób, które bezpośrednio obsługują interesantów, stwierdzono koronawirusa. Z tego powodu obsługą petentów zajmują się tylko trzy osoby.

Problemy w Wydziale Komunikacji w Olsztynie

Marta Bartoszewicz, rzeczniczka Urzędu Miasta w Olsztynie:

– Dlatego też liczba spraw, jakie mogą zostać załatwione każdego dnia, zmniejszyła się do 48. Po 24 miejsca przeznaczone są dla osób chcących zarejestrować auto oraz odebrać dowód rejestracyjny. Poza tym od poniedziałku czasowo zawieszona została telefoniczna rejestracja interesantów.

– Apelujemy, by odłożyć wizytę w wydziale na późniejszy termin – po 15 lutego, gdy wszyscy chorzy wrócą z izolacji do pracy – mówi Dorota Groszkowska, dyrektorka Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Olsztyna.

Olsztyńscy urzędnicy zapewniają też, że wdrażają rozwiązania, które pomagają usprawnić działanie wydziału.

– Poza punktem przy ul. Knosały obsługę interesantów prowadzi także punkt działający w Galerii Warmińskiej – dodaje Marta Bartoszewicz.

Koronawirus w Wydziale Komunikacji w Olsztynie

Od poniedziałku (8 lutego) Wydział Komunikacji w Olsztynie obsługuje interesantów w godzinach od 8 do 16 (w poniedziałki) i od 7:30 do 15:30 (od wtorku do piątku). Od 15 lutego z kolei interesanci będą obsługiwani w poniedziałki między 9 a 17 (poza referatem transportu i szkolenia).

Przypomnijmy, że koronawirus sparaliżował pracę wydziału już po raz drugi. Na początku grudnia 2020 jego ośmiu pracowników skierowano na kwarantannę.

Więcej artykułów

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wydział komunikacji w Olsztynie. Czyli sprawę załatwisz później [OPINIE]
9 miesięcy temu

[…] chciał załatwić swoją sprawę, stwierdził w rozmowie z ochroniarzem, że był już kiedyś w wydziale i rejestrował się online, ale nigdy nie potwierdzał wizyty przez […]

- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły