24 C
Olsztyn
wtorek, 28 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Barber to nie zawód. To styl życia

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

Męskie fryzury czy bujne zarosty perfekcyjnie przystrzyżone i wygolone są dzisiaj w modzie. A ta coraz bardziej zakorzenia się w przyzwyczajeniach Polaków i od czasów postkomunizmu znowu wraca na salony. Kim jest barber?

Barber, z języka angielskiego, to fryzjer męski lub też golibroda. To także wirtuoz, który zajmuje się w przeważającej liczbie przypadków wyłącznie brodą, natomiast owłosienie głowy traktuje jako sprawę uzupełniającą. Jego wąska specjalizacja pozwala w związku z tym na kompleksowe podejście do tematu męskiego zarostu.

Barber czy fryzjer? Oto jest pytanie!

Wizyta u fryzjera czy może jednak u barbera? Mężczyźni coraz częściej zadają sobie to pytanie i nie zawsze potrafią udzielić jednoznacznej odpowiedzi. W Olsztynie mamy bardzo dobre miejsce przeznaczone dla wszystkich mężczyzn!

Fryzjer Męski BARBERzyńca znajduje się przy ulicy Wilczyńskiego 25e/120. W tym miejscu strzyże się nie tylko brodę, ale również włosy. Ekipa salonu to specjaliści w cięciu zarostu, ale także fachowcy w skracaniu, przycinaniu i dobieraniu fryzury. Za jednym zamachem podczas wizyty u Barberzyńcy można więc wyjść zadowolonym z perfekcyjnie wystylizowanym kompletem włosów na głowie oraz brodą.

Właścicielem salonu jest Artur Głażewski – trzykrotny mistrz polski barberingu w kategorii Hair Tattoo i dwukrotny laureat turnieju Combo Skinfade. Artur jest ponadto członkiem narodowej kadry FIAM, prowadzi również szkolenia zarówno dla zawodowców, jak i dla tych, którzy dopiero chcieliby rozpocząć przygodę z barberingiem.

Woskowanie i piling? Proszę bardzo!

Jak sam mówi, włosy to jego pasja. Robi to dokładnie, zgodnie z trendami. Posiada też odpowiednie, wyspecjalizowane narzędzia, a jego salon to odzwierciedlenie kobiecego salonu urody, tyle że w męskim stylu. Artur Głażewski zajmuje się również woskowaniem twarzy czy pilingiem. A także innymi estetycznymi zabiegami w okolicach twarzy, takimi jak np. regulacja brwi.

Artur od lat miał zacięcie do golenia i strzyżenia męskich głów, a swoją przygodę zaczął w wieku 14 lat od… wymierzenia sprawiedliwości złodziejowi, który ukradł mu rower. Artur spotkał go śpiącego wraz ze skradzionym rowerem przy osiedlowym sklepie. Zgolił mu brwi i włosy maszynką “na łyso” i od tamtej pory w okolicy mówili na niego “Fryzjer”.

Salon Fryzjer Męski BARBERzyńca przy ulicy Wilczyńskiego 25e w Olsztynie charakteryzuje nowoczesny męski klimat, panuje tam luźna atmosfera z konsolą i… whisky w tle. Panowie, nie mając czasu zadbać o brodę czy włosy, mogą tu skorzystać z kompleksowych usług, zachowując chwile wytchnienia przed codziennym zgiełkiem obowiązków.

Dzięki 11-letniemu doświadczeniu Artur jest w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagającego klienta. Potrafi dobrać rodzaj strzyżenia czy nadać odpowiedni kształt brodzie, zgodnie z aktualnymi trendami czy oczekiwaniami. Zdecydowanie jest liderem w Olsztynie i jedynym w swoim rodzaju mistrzem i rzemieślnikiem. A przede wszystkim jest specjalistą w tej dziedzinie!

barber
Fot. Archiwum prywatne

Więcej artykułów

3 KOMENTARZE

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
1 rok temu

Sztos!!

Wacław
1 rok temu

Strzyżony chłopina na zdjęciu, nie bardzo zadowolony z tej fryzurki sądząc po minie 🙂

Ryszard Kriegs
1 rok temu
Reply to  Wacław

Ledwo zaczął strzyc… Znam Artura osobiście, byłem na jednych z zawodów i trzeba przyznać że wymiata… Talent, precyzja, profesjonalizm… 😉 Czego chcieć więcej… Chyba wytrwałości w dążeniu do celu… Polecam

Last edited 1 rok temu by Ryszard Kriegs
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły