16 C
Olsztyn
czwartek, 30 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Na pętli autobusowej w Olsztynie znaleziono martwego mężczyznę. Policja prosi o pomoc

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

Policjanci ustalają tożsamość mężczyzny, którego ciało znaleziono na pętli autobusowej przy ulicy Barcza w Olsztynie. Funkcjonariusze proszą też o pomoc mieszkańców.

W poniedziałek olsztyńscy policjanci otrzymali informację o mężczyźnie, którego ciało znaleziono na pętli autobusowej przy ul. Barcza na Nagórkach. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki.

Na pętli autobusowej w Olsztynie znaleziono ciało

Funkcjonariusze przeprowadzili m.in. oględziny miejsca zdarzenia oraz ciała mężczyzny. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich, mogących przyczynić się do śmierci mężczyzny. Niestety, zmarły nie miał przy sobie żadnych rzeczy ani dokumentów, na podstawie których możliwe byłoby ustalenie jego tożsamości. Dane personalne mężczyzny nadal pozostają nieznane.

Rysopis:

mężczyzna w wieku około 55 lat, około 190 cm wzrostu, średniej budowy ciała, włosy krótkie ciemne, zarost na twarzy. Ubrany był w niebieskie spodnie dżinsowe, brązową kurtkę i sweter.

– Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyzna mógł przebywać również na terenie Gdańska, Tczewa, Bydgoszczy, Torunia lub Giżycka – mówi Andrzej Jurkun, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę, proszony jest o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób. Informacje można przekazywać również osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23, telefonicznie pod numerem alarmowym 112. Można też skontaktować się z osobą nadzorującą działania identyfikacyjne, dzwoniąc pod nr tel. 605 549 341.


PISALIŚMY RÓWNIEŻ:

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły