32 C
Olsztyn
wtorek, 28 czerwca, 2022
- Reklama -spot_img

Łowcy pedofili zatrzymali 58-latka z Olsztyna. Przysięgał na swoje życie, że to się nie powtórzy

Musisz przeczytać

Redakcja
Kilka słów w redakcji

W Olsztynie doszło do obywatelskiego zatrzymania 58-latka. Mężczyzna miał nagrywać między innymi swoje genitalia i pokazywać je nieletnim. Podejrzanego namierzyli łowcy pedofili.

“Obiecuję na sto procent, że to się więcej nie powtórzy; przysięgam na własne życie” – mówi na nagraniu, które dostępne jest na Facebooku, 58-letni Janusz z Olsztyna. Mężczyznę namierzyli łowcy pedofili z grupy Child Guard Unit Poland. Ich zdaniem 58-latek miał nagrywać na wideo i pokazywać dziewczynkom poniżej 15. roku życia swoje genitalia.

Łowcy pedofili zatrzymali 58-latka z Olsztyna

“Przysięgasz na swoje życie, to super. Ale mogłeś doprowadzić do tego, że któreś z dzieci odebrałoby sobie życie” – odpowiada zatrzymanemu mężczyźnie kobieta z grupy Child Guard Unit Poland.

58-latek odparł, że “nic strasznego nie zrobił” i przekonywał, że “skończył z tym”, bo obejrzał program w telewizji i przemyślał sprawę, bo nie chce nikogo skrzywdzić.

Zatrzymany 58-latek z Olsztyna poprosił też o jeszcze jedną szansę. “Dostałeś swoją szansę, kiedy dowiedziałeś się, ile te osoby mają lat” – odpowiada kobieta.

Członkowie grupy Child Guard Unit Poland wezwali na miejsce policję. Jak dodają, mają dowody w postaci rozmów i nagrań wideo, które przekażą śledczym.

Film z zatrzymania można obejrzeć tutaj.

Child Guard Unit Poland to organizacja, której celem jest zwalczanie pedofilii. “Nasze działania polegają na zapobieganiu, informowaniu i pomaganiu najmłodszym” – czytamy na stronie CGUP na Facebooku.

Więcej artykułów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
- Reklama -AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn | Kriolipoliza

Ostatnie artykuły