Connect with us

Witaj, czego szukasz?

środa, 26 stycznia 2022. Imieniny: Tymoteusza, Michała, Tytusa

Reklama AC Beauty | Gabinet kosmetyczny Olsztyn

Piłka nożna

Stomil Olsztyn bez prezesa. Znowu!

stomil olsztyn
Łukasz Puciłowski Fot. Paweł Piekutowski

Piłkarski Stomil Olsztyn nie ma prezesa. Niespodziewanie z tej funkcji zrezygnował Łukasz Puciłowski. W oficjalnym komunikacie klub poinformował, że prezes zrezygnował z powodów osobistych.

Subskrybuj Ukiel Magazine na Google News

Łukasz Puciłowski został prezesem Stomilu Olsztyn w lipcu tego roku po tym, jak zastąpił na tym stanowisku Grzegorza Lecha. – Pracę na rzecz Stomilu traktuję jako wyzwanie. Zarówno zawodowe, jak i osobiste, bo sport od zawsze był i jest moją pasją – mówił w lipcu Łukasz Puciłowski.

Wyzwanie trwało niecałe pięć miesięcy. Jak informuje serwis stomil.olsztyn.pl, Puciłowski o rezygnacji myślał już wcześniej, a oficjalną rezygnację złożył na ręce rady nadzorczej w poniedziałek 6 grudnia.

W oficjalnym komunikacie klub poinformował, że jeszcze przed końcem roku odbędzie się posiedzenie rady nadzorczej, na którym zostanie ustanowiony nowy skład zarządu.

To już kolejna zmiana na stanowisku prezesa Stomilu Olsztyn od momentu, gdy większościowym udziałowcem został Michał Brański. Przypomnijmy, że najpierw Macieja Radkiewicza zastąpił Robert Jurga, a następnie olsztyńskim klubem kierował Wojciech Kowalewski. Były bramkarz reprezentacji Polski został odwołany z tej funkcji i we wrześniu 2020 roku zastąpił go Grzegorz Lech.

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ala
1 dzień temu

Prawdziwa sztafeta. Czy każdy z nich traktował prezesurę jako wyzwanie w co b. wątpię?

POLECAMY