Górnik Polkowice 0:0 Stomil Olsztyn – Remis bez bramek

Musisz przeczytać

Redakcja
Redakcja
Kilka słów w redakcji

Mecz pomiędzy Górnik Polkowice a Stomil Olsztyn zakończył się bezbramkowym remisem. Stomil Olsztyn wystartował z następującym składem: Mądrzyk, Wójcik, Kośmicki, Sadowski, Kubáň, Żwir, Shibata, Spychała, Stromecki, Caetano, Kurbiel. Spotkanie było dość nudne, z kilkoma sytuacjami, które mogły zmienić wynik.

W 56. minucie Stomil Olsztyn miał szansę na zdobycie bramki, gdy Werick Caetano zmarnował rzut karny. Stromecki i Kośmicki zostali ukarani żółtymi kartkami. Mecz zakończył się wynikiem 0:0 po 95 minutach gry.

Wzmianka o kontuzji Dawida Kalisza i braku Huberta Krawczuna w składzie Stomilu, oraz były zawodnik Stomilu Jarosław Ratajczak występujący dla Górnik Polkowice. Stomil pozostaje niepokonany w lidze od 8 spotkań.